Sky Park Olimp

Sky Park najnowsza sala ze ściankami wspinaczkowymi w Lublinie. Ogólna powierzchnia lokaku to prawie 1000 m2. Strefa ścianki wspinaczkowej z liną ma wysokość około 7 metrów. Ścianka posiada 6 stanowisk do wspinania. Cztery z nich posiadają TruBlue, czyli asekuracje automatyczną, a dwa pozostałe są przygotowane do asekuracji na wędkę, gdzie wspinający jest asekurowany przez drugą osobę. Ściana wyposażona w chwyty z drogami o różnym stopniu zarówno dla początkujących jak i dla osób zaawansowanych. Każde stanowisko ma możliwość prowadzenia drogi z dolną asekuracją.

FUN&CLIMB

Strefa UP&CLIMB o powierzchni ściany około 101 m2 przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży. Posiada 11 stanowisk z asekuracją TruBlue. Panele mają atrakcyjny wygląd z ukierunkowaniem na formy zabawowe dla dzieci: wspinaczka na czas z elektorniczymi stoperami, dziury w serze, gąsienica, zacięcie książkowe z literkami, drzewo z lianą, safari, tryby, plaster miodu oraz przeszklona ściana.

Boulderownia

Strefa ściany bulderowej o powierzchni około 77 m2 służy do uprawiania sportu zwanego bulderingiem. Na ścianie są ułożone przystawki (drogi) o różnym stopniu trudności przeznaczone dla am